Főoldal » Sport

Száztizenöt sportágat lehet kipróbálni a hétvégi Budapesti Nagy Sportágválasztón2017. Szeptember 12. 20:52

Rekordszámú, 115 sportágat lehet ingyenesen kipróbálni a XXI. Budapesti Nagy Sportágválasztón, amelyet pénteken és szombaton rendeznek meg Kőbányán, a Maglódi úti Merkapt Sportközpontban.

Cikk elolvasása

A magyarok 16 érmet szereztek a szkander-vb-n2017. Szeptember 10. 17:45

Tizenhat érmet, közte három aranyat nyertek a magyar versenyzők a budapesti szkander- és paraszkander-világbajnokságon.

Furkó Kálmán a világon negyedikként lett nyolcadik danos karatemester2017. Július 11. 20:59

A világon negyedikként kapta meg a nyolcadik dan-fokozatot Furkó Kálmán magyar karatemester.

Magyar címvédés a darts Európa-bajnokságon2017. Június 14. 21:37

Az Ihász Veronika, Horváth Klaudia női páros első lett az olaszországi darts Európa-bajnokságon.

Dávid Kornél útifilmben mutatja be NBA-pályafutását2017. Május 31. 19:14

Útifilm készült Dávid Kornélnak, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) eddigi egyetlen magyar játékosának tengerentúli pályafutásáról.

Tekecsapat-világbajnokság 2017: Csányi Bélát köszöntötték2017. Május 24. 21:37

Győzelemmel köszöntötte a férfi válogatott a teke legendát! Csányi Béla szövetségi kapitány születésnapján a nemzeti csapat ugyanis megnyerte a második meccsét is a tekecsapat-világbajnokságon – tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel a NVESZ sajtó.

Erőemelés: Szabó Ágnes Európa-bajnok lett2017. Május 15. 20:11

Fantasztikus magyar szereplés az erőemelők Európa-bajnokságán. A kontinensbajnokságnak Málaga adott otthont, ahol a felnőtteknél Szabó Ágnes, a junioroknál pedig Lovas Adél lett Európa-bajnok – tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel Bányász Árpád.

Európa egyik legnagyobb horgászversenye a Balatonon2017. Április 24. 20:05

Európa egyik legnagyobb sporthorgász-viadala, a 3. Nemzetközi Balatoni Bojlis Kupa kezdődött meg hétfőn a Balatonon.

Szkander – Hat arany, és több dobogós helyezés a szlovákiai Világkupán2017. Április 10. 20:00

Ismét nagyot versenyeztek a magyar szkander-válogatott tagjai. A szlovákiai Világkupán többször álltak dobogón az eredményhirdetéskor, és több ízben is szólt a magyar himnusz is – tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel a NVESZ sajtó.

Cselgáncs-vk - Ungvári Attila ezüstérmes Düsseldorfban2017. Február 25. 19:23

A 81 kilogrammos Ungvári Attila ezüstérmet nyert szombaton a cselgáncs világkupa-sorozatba tartozó düsseldorfi Grand Prix-viadalon.